Amanda Holden niset për pushime

Amanda Holden ka zbuluar se ajo është nisur për një pushim me familjen e saj.

Ajo ka treguar disa pamje nga pushimet e saj në Instagram.

Ajo dukej shumë e bujshme me një palë bikine të gjelbërta dhe një kapele kashte.

Ylli i Britain Got Talent nuk tregoi se ku ishin nisur, por pamje me ujin e kristalt sugjerone që Holdens janë drejtuar për në bregdet./Bota sot

Image

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Formacionet zyrtare: Drita - Feyenoord

Ngjarja e ardhëshme

Pas 2030-ës Mercedes do të prodhojë vetëm makina elektrike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian