‘Alternativa’ rritet, sonte në Tetovë tregon fuqinë e saj

Alternativa e Afrim Gashit sonte do të mbajë konventën promovuese në Tetovë ku do të prezantoj listën e kandidatëve për këshilltarë në Tetovë e cila kryesohet nga Faton Selami.

Partia e Gashit në Tetovë siç mësohet ka nisur të rritet duke ia marrë disa figura të njohura Bilall Kasamit dhe BESËS.

Nga Alternativa bëjnë me dije se në konventë që do të promovohen këshilltarët do të marin pjesë edhe struktura të larta të partisë dhe kryetari i Alternativës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

LSDM: Gënjeshtrat e VMRO-së për asimilim ranë poshtë

Story i radhës

Escobar i del në krah Kosovës: Asociacioni nuk duhet të jetë shtet brenda shtetit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish