Aliu i VV-së merr 40 vota me kusht në Shtime, Ismajli i PDK-së tri më pak

Qemajl Aliu, kandidat i LVV-së për kryetar të Shtimes, fitoi 40 vota me kusht, nga gjithsej 82 vota.

Naim Ismajli nga PDK qëndron pak larg Aliut, me 37 vota.

Bedri Zeqiri, kandidat nga radhët e LDK-së, mori vetëm 5 vota me kusht.

LVV dhe PDK po ashtu janë afër njëra tjetrës me vota për kuvend komunal, me 33 respektivisht 26 vota.

Image

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Për hyrje në objekte do të kërkohet certifikatë me dy doza të vaksinës

Ngjarja e ardhëshme

Поранешниот претседател Ѓорге Иванов во посета на Анкара

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian