Alino tradhëton Xhoi me vajzën misterioze

Këtë të premte ka nisur në Top Channel emisioni më i ndjekur nga të rinjtë, Aventurierët. Edhe në këtë episod pati shumë ngjarje.

Alioni dhe Gëzimi u ndanë nga pjesa tjetër e grupit dhe filluan të filtronin më dy vajza të panjohura.

Nën ritmet e muzikës dy aventurierët fillojnë të shoqërohen me dy gocat e panjohura. Sipas Gëzimit ishte Alioni ai që e mori iniciativën i pari. “Më pyeti Alioni, si të duken këto dy gocat? Kur, pa i kthyer përgjigje ai shkoi t’i fliste”- thotë Gëzimi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Alioni tradhëton Xhoin me vajzën misterioze @aventurieret @evi_spaho @aldo.markuu #Aventurierët

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Pas shoqërisë në lokal, çunat i marrin gocat e panjohura te shtëpia e Aventurierëve. Alioni tradhëton Xhoin me gocën misterioze, ndrësa Gëzimi refuzon gocën tjetër dhe qëndron vetëm.

Ngjarja paraprake

Paralajmërohen reshje bore për javën e ardhshme

Ngjarja e ardhëshme

Lukaku: Conte është si unë, urrejmë të dy të njëjtën gjë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian