Ali Ahmeti arrin në ”Open Ballkan”, takohet me Edi Ramën (VIDEO)

Ka arritur edhe kreu i BDI-së, Ali Ahmeti në Ohër, ku po mbahet samiti i ”Ballkanit të Hapur”

I shoqëruar nga Edi Rama kryeministri shqiptar dhe ministrat Kreshnik Bekteshi, Jeton Shaqiri dhe zv kryeministri Artan Grubi.

Story i mëparshëm

Deri të shtunën mot i paqëndrueshëm me reshje të shiut dhe bubullima

Story i radhës

Kur je i mbrojtur me një mik të vërtetë, ndjen se të është dhënë një dhuratë e madhe!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish