Alessandra Ambrosio përsëri në plazh, por jo me bikine

Ajo ka qenë e rregullt në fushat e volejbollit në plazh pranë shtëpisë së saj në Santa Monica për javë të tëra.

Dhe të martën, Alessandra Ambrosio përsëri ka treguar figurën e saj prej modeleje me një veshje të gjelbërt të errët./Bota sot

Image
Default thumbnail
Ngjarja paraprake

Policia turke sekuestron 220 kilogramë kokainë

Ngjarja e ardhëshme

Liverpooli ofendon Pickfordin: “Budalla pa brirë”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian