Aleksia tregon si reagoi mistri, kur ajo pranoi për herë të parë lidhjen me Romeo Veshajn

Aleksia, vajza e ministrit, Niko Peleshi, ka disa muaj që është në qendër të mediave rozë.

E gjithë kjo pasi ajo është e lidhur me aktorin, Romeo Veshaj.

Ajo tregoi për herë të parë se si reagoi babai i saj, kur e pranoi publikisht se ishte e dashuruar me Romeon.

“Unë e kam pasur gjithmonë mbështetjen dhe mirëkuptimin e babit për sa i përket lidhjes. Sigurisht më ka sugjeruar që t’i mbaj gjërat sa më private, pavarësisht se unë nuk e kam ndjekur këtë këshillë dhe kam bërë gabim”.

Aleksia u shpreh se të atin kishin filluar ta uronin për fejesë, pas kishin kuptuar për lidhjen e saj.

“Po sepse në momentin që i thua gjërat me aq pastërti, me aq sinqeritet, e bën veten si të thuash si mish për top, je shumë e atakueshme nga publiku, aq më tepër që njerëzit i keqintepretojnë gjërat. Babi, mbaj mend na ka thënë, “ça na bëre, ngelën duke më thënë njerëzit të trashëgohet çupa”.

Ajo ka treguar se i është gëzuar këtij fakti.

Ndryshe kohëve të fundit është përfolur se dyshja janë ndarë, por nuk ka ndonjë reagim nga dyshja.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tensionet e përtëritura Ukrainë-Rusi po nxisin një frymë të re në NATO

Story i radhës

Barcelona në bisedime me Azpilicuetan

Të fundit nga