Albumi “Justice” nga Justin Bieber po vjen së shpejti

Justin Bieber do të lansoj projektin muzikor të radhës së shpejti.

Këngëtari i njohur ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore këtë vit.

Së fundmi ai ka paralajmëruar se së shpejti do të lansoj albumin e tij shumë domethënës.

Justin ka njoftuar se albumi i ri muzikor me titull “Justice” do të jetë në dispozicion më 19 mars.

Këngëtari u shpreh se ky album vjen në një kohë kur të gjithë kërkojmë shërim dhe drejtësi për njerëzimin.

Së fundmi ai ka zbuluar se albumi i tij po vjen edhe 4 ditë, më saktësisht më 19 mars.

Ngjarja paraprake

Barcelona mposht Huescan, i afrohet kreut

Ngjarja e ardhëshme

​Takim i jashtëzakonshëm i Agjencisë Evropiane të Barnave për vaksinën AstraZeneca

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian