Albina Kelmendi “mbulohet” me para në një dasmë

Albina Kelmendi është njëra nga artistet më të kërkuara nëpër mbrëmje muzikore, por edhe nëpër dasma.

Ajo çdo herë nëpër rrjete sociale publikon pamje nga këto mbrëmje ku ajo është përforcuese.

Së fundmi, ajo në llogarinë e saj në “Instagram” ka shpërndarë disa fotografi ku kishte performuar në një dasmë.

Gjatë kohës që ajo këndonte, dikush nga dasmorët e gjuante Albinën me dollarë.

Kujtojmë se ajo prej vitesh po shijon një romancë me biznesmenin shqiptar, Valon Vataj.

Image

Albina Kelmendi

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

E papritur: Prezantuesja e televizionit rus jep dorëheqje dhe largohet nga vendi

Story i radhës

Hetohet origjina e pasurisë miliardëshe të Abramovichit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish