Albana Osmani ka shtuar 10 kilogramë

Të jesh pjesë e ekranit do të thotë të kujdesesh me detaje për veten. Albana Osmani është një ndër ato vajza që kurohej nga koka tek këmbët në çdo dalje të saj, por edhe tani që nuk është më pjesë e televizionit vazhdon të tregojë po të njëjtin kujdes për veten.

Së fundmi ajo ka treguar se ka shtuar 10 kilogramë, duke u ushtruar në palestër për 1 vit dhe duke u kujdesur për ushqimin.

Moderatorja shprehet se nuk ka arritur perfeksionin, që nuk ekziston.

Por është shumë e kënaqur me përmasat e saj trupore.

Ngjarja paraprake

Stërvitje izraelito-amerikane duke simuluar sulm me raketa në Tel Aviv

Ngjarja e ardhëshme

Statistikat e frikshme të Ibrahimovic, askush si ai në Europë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian