Alarm për bombë pranë Drejtorisë së Kufirit në Tiranë

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë. 

Mësohet se njoftimin e kanë bërë vetë punonjësit e zyrave.

Ende nuk dihen detajet në lidhje me ngjarjen.

Zona aktualisht është e rrethuar nga forcat xheniere dhe po kryhen kontrolle.

Pritet një njoftim zyrtar në mënyrë që të zbardhen më shumë detaje. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Formacionet zyrtare Kroaci – Brazil

Story i radhës

Sa shpesh mund të dhuroni gjak?

Të fundit nga