Alarm fals, Donaldit po i pëlqen loja “tërhiqe mos e këput”

Donaldi ka publikuar sot një foto me një palë syze dielli me skelet të bardhë, shoqëruar me mbishkrimin: “Këto janë syze për goca më duket”.

Po sot, thuajse njëkohësisht me të edhe Trixa postoi video me syze të njëjta teksa i zgjidhte në një dyqan dhe kaq u desh që të gjithë të mendonin se ata janë bashkë.

Aq deshi Donaldi, sa foli gjithë rrjeti për të dhe para pak minutash e zbuloi pronaren e vërtetë duke postuar një foto tjetër ku i bënte tag Sarah Berishës.

Image

Postimi i Donaldit

Siç duket syzet ja ka marrë bloggeres kur ishin në shtëpi dhe po i përdor gjithë qejf.

“Si të duken këto? Të kujtojnë gjë”, shkroi aktori.

Përgjigja e Sarës qe e shpejtë: “Janë të miat dhe pres të mi kthesh urgjent. Faleminderit”.

Image

Përgjigja e Sarës

Dhe ja ku u qartësuan të gjithë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

PD, e ndarë për bashkimin/ Kritikët Bashës: Ik! Basha: Bashkë me Saliun

Story i radhës

Shkëndija vetëm për tre pikë! Neziri: Patjetër e kemi që të kthehemi te fitoret

Të fundit nga