Akuzohen për favorizim…

Ky muaj do të vendosë edhe fatin e presidencës së Barcelonës, teksa kryesia do i drejtohet zgjedhjeve më datë 24.

Joan Laporta ka shpallur kandidaturën e tij për karriken e presidentit të klubit katalanas, në të cilën ka qendruar i ulur edhe më parë, dukr i dhuruar skudrës një sërë trofesh.

Laporta ka dhënë së fundmi një intervistë për mediat spanjolle, ku nuk ka kursyer ironitë për Realin e Madridit, që akuzohen për favorizim nga VAR-i.

“A jam nga ata që mendojnë se VAR shkon me Madridin? Keni të drejtë.

Nëse një Marsian zbret në tokë dhe sheh VAR-in, ai do të thoshte shpejt se është nga Madridi”, ka thënë Joan Laporta.

Ngjarja paraprake

Betis e Sevilla ndajnë nga një pikë

Ngjarja e ardhëshme

Trajkoviq me kritika ndaj Vuçiqit, pasi komentuesit ia ofenduan prindërit në rrjete sociale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian