Aktorja “i vë flakën” rrjetit – shfaqet në bikini të zeza

Sydney Sweeney, 25 vjeç, mahniti ndjekësit e saj me foton e saj të fundit të veshur me bikini.

Aktorja e mrekullueshme bionde hollivudiane hyri në faqen e saj në Instagram, ku publikoi foto në bikini të zeza dhe shfaqi bukurinë e saj.

Sydney dukej joreale teksa mbante flokët e saj të gjatë biondë në valët e tyre natyrale dhe i dha një pamje të zymtë pasqyrës teksa luante me bikini, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Image

Sydney Sweeney

Aktorja po promovonte linjën e saj të parë për Frankie Bikinis dhe dëgjohet duke u thënë ndjekësve të saj:

Jam shumë e lumtur që ju pëlqen pika e parë e koleksionit tim të Frankie’s Bikinis. Kemi më shumë pjesë të ëndrrave që dalin. Trokit për t’u regjistruar për qasje të hershme që të mund të marrësh më shumë informacion.”

Image

Sydney Sweeney

Në faqen e internetit për Frankie Bikinis dhe krahas koleksionit të Sydney-t, thuhej:

“Letrat e dashurisë nga Sydney Sweeney janë frymëzuar nga vajza që ndjek zemrën e saj, me pjesë që nxjerrin në pah feminitetin e mrekullueshëm dhe aurën e ëmbël romantike të Sydney.”

Image

Sydney Sweeney

Bukuroshja hollivudiane është shfaqur në një sërë bikini të markave të mprehta në një larmi ngjyrash, duke përfshirë jeshile, rozë dhe të bardhë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shkup, treni shkel për vdekje një burrë

Story i radhës

3 persona humbin jetën nga shpërthimi në një fabrikë në veri të Iranit

Të fundit nga