Aktorja i jep fund beqarisë/ Martohet në një ceremoni mahnitëse në natyrë

Roxy Sowlaty i ka dhënë fund beqarisë.

Ylli i “Rich Kids Of Beverly Hills” është martuar me të dashurinë e saj, Nicolas Bijan Pakzad, në një ceremoni mahnitëse në natyrë, të shtunën.

“Më në fund dhe zyrtarisht, zonja Bijan. Do të të dua gjithmonë”, shkruajti aktorja në fotot e shpërndara në Instagram.

Ajo zgjodhi dy fustane. I pari ishte prej mëndafshi, që vinte i ngushtë në pjesën e belit dhe i gjerë në pjesën e poshtme.

Ndërsa fustani i dytë, kishte më shumë detaje, por shumë më ndryshe nga i pari, me dekolte të hapur dhe elegant.

Ndërsa bashkëshorti i saj, kishte veshur kostum të zi, me këmishë të bardhë dhe me papjon.

Image
Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Bima Që I Shton Humorin Gjithë Shtëpisë – Si Të Mbillni Trumzën

Ngjarja e ardhëshme

​“Festival golash” deri më tani në Premier Ligë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian