Aktorja e njohur po bëhet nënë për herë të parë!

Aktorja me origjinë boshnjake e cila luan rolin e Sofias në serialin “Osmani”, është në pritje të ëmbël.

Lajmin e ka dhënë vetë aktorja Alma Terzic përmes një postimi në rrjete sociale, ku tregon barkun e rrumbullakosur.

“Ne qeshim, ne qajmë. Ne e bëjmë kohën të fluturojë. Ne jemi miq të ngushtë. 4-muajshe”-shkroi aktorja 33-vjeçare krah fotos, ku mori urime të shumta nga kolegët dhe miqtë.

Alma Terzic është e martuar me regjisorin turk Murat Saraçoglu.

Çifti janë bashkë prej 1 viti dhe në janar e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Ngjarja paraprake

Turqia dënon sulmet e Armenisë që vendosin në objektiv civilët në Azerbajxhan

Ngjarja e ardhëshme

Një derë e re për te rinjtë me autizëm

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian