Aktori shqiptar: Pak buzëqeshje se na tranun zgjedhjet

Naser Rafuna me shaka ka bërë thirrje ta votojnë.

“Pak buzëqeshje se na tranunë zgjedhjet. Votomëni ( ma i miri prej të kqinjëve..e disa të tjerë tash?!”, ka shkruar në imazhin që ka publikuar në Instagram.

Aktori i njohur shqiptar shpesh argëton ndjekësit e tij me postime duke komentuar situatat dhe ngjarjet në vendin tonë.

Si në postimet e tjera edhe në këtë nuk i munguan komentet e shumta nga ndjekësit e tij.

Ndryshe, Naser Rafuna është njëri nga aktorët më të pëlqyer në vendin tonë së fundi njihet me rolin e tij “Xheki” në serialin “Çka ka shpija” i cili është një nga më të shikuarit

Image

 

Ngjarja paraprake

79 raste aktive me COVID-19 në Malishevë

Ngjarja e ardhëshme

Shembja e akullnajës në Indi, raportohet dhjetëra të zhdukur dhe dy të vdekur pas përmbytjes

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian