Aktori paguan dollarë bakshish për kamerieren e preferuar

Aktori bën spektakël, duke lënë një bakshish prej 2,020 dollarësh për një faturë dreke prej 35 dollarësh në Marshland Restaurants and Bakery në Cape Cod, Massachusetts.

“Një falendrim shumë i veçantë për mikun tonë Donnie Wahlberg! Kush mundet të paguajë më shumë?” shkroi restoranti në mediat sociale, duke shpërndarë një foto të faturës së Wahlberg, në të cilën ai shkroi “sfida e bakshishit 2020”. Pronari i restorantit Marshland Marty Finch  e ndau me ndjekësit e tij këtë detaj. Aktori Wahlberg bujarinë e tij e tregoi me kamerieren e tij të preferuar, Denise Andrews.

Donnie Wahlberg është një këngëtar, kompozitor, reper, aktor, producent rekord dhe producent amerikan. Ai është një anëtar themelues i bendit “New Kids on the Block”

Ai ishte nominuar për Choice Scream në 2006 “Teen Choice Aëards” për punën e tij në filmat Saë. Ai gjithashtu ka prodhuar dhe interpretuar në “Rock This Boat”, “ Donnie Loves Jenny” dhe “Return of the Mac”

Ngjarja paraprake

Njoftohuni me parashikimin e motit për sot

Ngjarja e ardhëshme

Gjithçka gati, shtypen fletëvotimet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian