Aktori i njohur zhvendoset në Londër i plotëson dëshirën të fejuarës së tij

Çifti britanik janë zhvendosur nga SHBA në Londër.

Jason Statham dhe Rosie Huntington-Whiteley janë vendosur në Chelsea në një rezidencë prej 7.5 milionë £.

Dyshja janë larguar nga Malibu duke shitur rezidencën e tyre prej 14 milionë euro, arsyeja e largimit ishte sepse modelja kishte thënë se i mungon humori britanik dhe dëshiron ta rrisë djalin 4 vjeçar në Londër.

Image

 

“Rosie dhe Jason kanë qenë në Los Angeles për vite me radhë dhe kanë jetuar atje, mirëpo trazira të vazhdueshme politike gjatë vitit të kaluar kanë shkaktuar dëmin e tyre. Në mes të një pandemie,  Jason dhe Rosie thjesht duan të jenë më afër shtëpisë, më pranë familjeve të tyre dhe miqve në Mbretërinë e Bashkuar”, ka thënë një burim për “The Sun”.

Image

 

Ngjarja paraprake

Mblidhen për herë të parë anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, çështjet që pritet të shqyrtohen

Ngjarja e ardhëshme

Vlera totale e kriptomonedhave në qarkullim kalon 1 trilionë dollarët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian