Aktori i njohur shqiptar: Rrogat tona si veza e zier, e qëron 15 minuta e ha për tre sekonda

Aktori i njohur nga Kosova, Fatmir Spahiu, ka spikatur gjithmonë për ironinë e tij.

Së fundmi, ai ka ironizuar pagat, të cilat i ka krahasuar me vezët e ziera.

“Rrogat në Kosovë janë pak a shumë si veza e zier. E qëron 15 minuta, e han per 3 sekonda.”, ka shkruar aktori në ‘Facebook’, ku ka marrë komente të shumta dhe nga më të ndryshmet.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Arrestohen tre persona të dyshuar për mashtrim në Lipjan

Story i radhës

Burri me probleme mendore mbyllet brenda banesës për të mos marrë mjekimin, policia e Gjirokastrës i hyn nga dritarja

Të fundit nga