Aktori i njohur shkodran: 2021 do jetë vit i mbarë! Do ikin pandemia dhe qeveria!

Aktori i njohur shkodran, Besnik Çinari thotë se e ka të qartë se çfarë do të ndodhë në vitin 2021.

Ai shprehet se është i lumtur që po ikën viti 2020 duke shtuar se ditë më të mira po vijnë.

Duke folur për ABC, Çinari shprehet se pret një vit më të mirë, gjatë të cilit do të ikë pandemia, por edhe qeveria.

“Shyqyr që iku ky vit. Jemi gëzuar i madh e i vogël. 2021 ka për të qenë më mirë. Do ikë pandemia dhe qeveria.

Do të festojmë në familje. Kjo pandemia ka bërë edhe një gjë të mirë, ka bashkuar familjet“, u shpreh aktori shkodran.

Ngjarja paraprake

Historia e frikshme e Diego Costa: Unë ulërija nga dhimbja, mjekja pinte cigare…

Ngjarja e ardhëshme

Pavarësisht çfarë moshe jeni, kurrë nuk jeni shumë të rinj ose të moshuar për sukses…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian