Aktori i famshëm fejohet me prezantuesen 33 vite me të re

Aktori i njohur Wayne Linekar ka bërë të ditur se është fejuar me prezantuesen Chloe Ferry.

58 vjeçari i dhuroi unazë diamanti teksa i ka propozuar martesë.

Ai ndau një imazh për ndjekësit duke u shfaqur të përqafuar ndërsa 25 vjeçarja i shkroi: PO, Të dua!

Wayne rrëfeu se nuk është shoqëruar ndonjëherë me një femër mbi 30 vite me të re.

Kujtojmë që Wayne u nda nga e fejuara e tij modele, në nëntor të vitit 2019.

Ai është baba i katër fëmijëve dhe është divorcuar dy herë.

Ngjarja paraprake

Kjo është e turpshme çfarë bën Stankoviqi i Zvezdës

Ngjarja e ardhëshme

Mbeturinat e detit “i shpëtuan” jetën, inxhinieri mbijetoi 14 orë në Oqeanin Paqësor

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian