Aksioni te AKI: Dyshohet për një mjet shpërthyes

Pjesëtarë të shumtë të Policisë së Kosovës janë parë pranë Objektit të AKI-së në orët e hershme të mëngjesit.

Sipas burimeve të indeksOnline ky aksion po zhvillohet nën dyshimin për një mjet shpërthyes.

Shkaku i aksionit është mbyllur një pjesë e rrugës afër AKI-së derisa forca të policisë janë parë edhe te kazerma e FSK’së që gjithashtu është rrethuar me shirita.

Ngjarja paraprake

Indi, 964 viktima dhe mbi 70 mijë raste të reja me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Flet doktori i Trump: Presidenti është gati t’i kthehet angazhimeve publike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian