Aksion policor në vendkalimin kufitar Bogorodicë, sekuestrohet sasi e madhe e drogës, 5 persona të arrestuar

Aksion i madh policor është duke u zhvilluar në afërsi të vend kalimit kufitar në Bogorodicë. Është sekuestruar sasi e madhe e marihuanës në vlerë rreth 200 mijë euro.AdvertisementsGjatë aksionit janë arrestuar 5 persona, 3 prej të cilëve me nënshtetësi shqiptare, ndërsa 2 me nënshtetësi të Maqedonisë së Veriut.Nga Ministria e Punëve të Brendshme, zyrtarisht konfirmojnë aksionin policor, duke shtuar se për informacione shtesë do të informojnë ditën e nesërme.Advertisements

Ngjarja paraprake

Tayna po duket krejt ndryshe në fytyrë

Ngjarja e ardhëshme

Ali Ahmeti nga Struga: Më 17 Tetor votoni për Merkon dhe Arbëreshën, për ardhmërinë tuaj 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian