Aksidentohet Samuel Eto’o, kjo është gjendja e tij shëndetësore

Ish-sulmuesi i Barcelonës, Interit dhe Chelseat, Samuel Eto’o është përfshirë në një aksident trafiku me veturë sot, por raportohet se ai është një gjendje stabile shëndetësore.

Legjenda e Kamerunit ishte duke vozitur në regjionin Nkongsamba-Littoral dhe thuhet se është goditur nga një autobus.

39’ vjeçari është dërguar në spital dhe thuhet se është mirë me shëndet. Pamjet e shpërndara nëpër rrjetet sociale tregojnë makinën e tij shumë të dëmtuar.

Ngjarja paraprake

Gjithë vëmendja tek Jennifer Lopez, pozon nga shtrati gjysmë e veshur

Ngjarja e ardhëshme

Çfarë ndodh me Hashim Thaçin? Të pathënat e Alfred Cakos mbi situatën në Kosovë: E ka bërë Iluminati

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian