Aksidenti/ Përplasen tri automjete, dy persona në gjendje të rëndë

Dy persona kanë mbetur të plagosur në gjendje të rëndë pas një aksidenti rrugor.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme në kryqëzimin e Blinishtit në Lezhë, ku tri automjete janë përplasur midis tyre.

Përplasja ka qenë e fortë, duke shkaktuar për pasojë plagosjen e rëndë të dy personave.

Ata janë dërguar në spital në gjendje të rënduar shëndetësore.

Ngjarja paraprake

Greqi, 932 raste të reja dhe 50 viktima nga Covid-19 në 24 orë

Ngjarja e ardhëshme

Nga Dubai, modelja pozon me bikinet 'seksi'

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian