Aksidenti në Korçë, niset me helikopter për në Tiranë i lënduari pas përkeqësimit të gjendjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Korçë, ku një person përfundoi në gjendje kritike në spital.

Bëhet me dije se gjendja e të aksidentuarit (identiteti i të cilit nuk dihet ende), është rënduar dhe ai është nisur me helikopter nga Korça për në Tiranë.

Kujtojmë që aksidenti ka ndodhur ditën e djeshme në Korçë.

Aty një makinë ka përplasur një motor, drejtuesi i këtij të fundit ka marrë plagë të rënda dhe sot është nisur për mjekim më të specializuar në Tiranë.

Image
Ngjarja paraprake

Sulm terrorist me bombë në veri të Sirisë

Ngjarja e ardhëshme

Buffon dhe rekordi i tij historik

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian