Aksidenti me fatalitet në Prizren: 17 vjeçari po shkonte për të blerë harç, kur goditi për vdekje 5 vjeçarin

Gjatë diës së djeshme në Prizren ndodhi një aksident me fatalitet.

Një 17 vjeçar që ishte nisur të shkonte në marketin e familjes Gigolli për të blerë harç për shtëpi, ua goditi me veturë fëmiun e tyre 5 vjeçar, i cili nuk mundi t’u mbijetoi plagëve që ia shkaktoi aksidenti.

Vozitësi i mitur u arrestua nga Policia.

Ngjarja paraprake

Paçarada: Është një moment i vështirë për ne

Ngjarja e ardhëshme

Shtetasit e Maqedonisë do të duhet të kenë PCR-test për në Serbi, Mal të Zi dhe BeH

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian