Aksident tragjik, një i vdekur dhe dy të lënduar!

Sonte në ora 17:55 në rrugën Prilep-Gradsko, është raportuar se ka ndodhur një aksident trafiku mes një automjeti transportues me gjysmërimorkio dhe një automjeti të udhëtarëve “golf” i drejtuar nga D. K. (1982) nga Prilepi, i cili në ora 19.30 është konstatuar i vdekur.

Dy persona me lëndime janë dërguar në Qendrën Klinike në Shkup. Inspektimi është duke vijuar.

Nga MPB-ja theksuan se këto janë informacionet fillestare për aksidentin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bexheti: I përjetshëm kujtimi për ty miku im Abdilaqim Ademi

Story i radhës

Humb 700 milionë euro brenda ditës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish