Aksident trafiku në Shkup, përmbyset makina

Para pak çastesh në Bulevardin Shën Klimenti ka ndodhur një aksident trafiku. Në aksident janë përfshirë dy vetura njëra e tipit Reno dhe një Ford, kjo e fundit nga përplasja është përmbysur.

Raportohet se vozitësi i makinës Ford ka pësuar lëndime trupore.

Lajmi në përditësim…

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Promovohet projekti “Turizmi i Çarshisë në Komunën e Çairit”

Ngjarja e ardhëshme

Në 24 orët e fundit në Malishevë, 1 i shëruar, 1 i vdekur dhe 8 raste të reja me covid

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian