Aksident trafiku në Qarkoren e Shkupit

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pasdite në Qarkoren e Shkupit në drejtim të Tetovës.

Nuk raportohen viktima por vetëm lëndime të lehta trupore dhe dëme materiale, siç shihet edhe nga fotot.

Shkak i aksidentit mendohet të ketë qenë moti i keq me shi dhe shpejtësia jashtë normave të lejuara.

Ngjarja paraprake

“Trump është jashtëzakonisht mirë dhe nuk ka simptoma të COVID-19”

Ngjarja e ardhëshme

Protestë e VMRO-DPMNE-së në Shkup për kthimin e çmimit të energjisë elektrike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian