Aksident pranë Vlorës, plagoset 51 vjeçari

Një tjetër aksident është shënuar këtë pasdite në Vlorë, pas atij të ndodhur në Elbasan ku u plagosën 6 persona.

Aksidenti në Vlorë ka ndodhur në orën 15.00 në aksin Vlorë-Orikum, në Radhimë, ku një mjet tip Ford me drejtues shtetasin E. A., 22 vjeç, është perplasur me mjetin tip “Mitsubishi” me drejtues shtetasin P. Xh ., 51 vjeç.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shtetasi P. Xh, i cili ndodhet në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Ngjarja paraprake

SHBA, Kongresi dhe kontrolli i demokratëve

Ngjarja e ardhëshme

Kemi hyrë në një territor të rrezikshëm…

të fundit nga