​Aksident në Shkodër, humb jetën 38-veçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në fshatin Hot të Malësisë së Madhe në Shqipëri.

Një 38-vjeçar ka ndërruar jetë pasi mjeti që drejtonte doli nga rruga.

Sipas policisë viktima me inicialet M.L. ka humbur kontrollin e mjetit tip “Opel”, e më pas ka dalë nga rruga duke marrë plagë të rënda, raporton TCh.

Për shkak të dëmtimeve të rënda, ai ka ndërruar jetë rrugës për në spital, përcjell KosovaPress.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sot protestojnë punëtorët teknikë dhe ata të sigurimit fizik

Story i radhës

Mashtrimi dhe korrupsioni, një proces i pakontrollueshëm

Të fundit nga