Aksident në rrugën Shemshovë -Zhelinë, ka të lënduar

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën që lidh Shemshovën me Zhelinën informon Tetovasot.

Në këtë aksident sipas informacioneve ka edhe të lënduar.

Policia pritet të jep më shumë detaje rreth këtij aksidenti por kushtet klimatike duket se ka qenë shkaktari kryesorë.

Story i mëparshëm

Lëvizja BESA: Kjo Qeveri nuk ka kapacitet për të udhëhequr me shtetin!

Story i radhës

Lavrov dhe Kuleba, përballë në Antalia/ Shpresë për paqe, çfarë ndodhi pak para takimit

Të fundit nga