Aksident në Rrugën e Kombit/ Përplasen disa automjete

Shqipëria11 maj 2022

Bilanci i Covid/ Asnjë humbje jete dhe 24 qytetarë të infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 790 testime, kanë rezultuar pozitivë me COVID19 24 qytetarë, në këto bashki:
11 në Tiranë, 4 në Fier, 3 në Sarandë, 2 në Durrës, Elbasan, 1 në Delvinë,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Momente nga varrimi i legjendës Xhevdet Peci

Story i radhës

Përdorimi i lëndëve narkotike

Të fundit nga

Duka uron Flamurtarin

Flamurtari i Vlorës feston sot 100-vjetorin e krijimit të klubit. Të shumta kanë qenë urimet për