Aksident në Lezhë, makina përplaset me shtyllën e energjisë elektrike dhe me pemën

Shqipëria1 shkurt 2022

Mbi 1500 raste të reja me Covid 19, ja sa persona humbën jetën në 24 orët e fundit

Ju informojmë për situatën në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 5,404 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 1,533 qytetarë, në këto bashki:
598 në Tiranë, 87 në Fier, 76 në Vlorë, 66…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lojërat Dimërore, një tjetër lloj i Olimpiadës

Story i radhës

ПАНДЕМИЈА: Состојбата „стабилна“, а расте бројот на починати и хоспитализирани

Të fundit nga