Aksident në Lezhë, makina përfshihet në flakë, përfundon në spital pasagjeri

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë -Mamurras, në afërsi të Laçit.

Ku mjeti me drejtues shtetasin E.L.,37 vjeç, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe është përplasur me  trafikndarësen e për pasojë ka marrë flakë.

Pasagjeri,me inicialet L.C.,i cili ishte pasagjer në këtë mjet ka marrë dëmtime të lehta dhe ndodhet në spitalin Rajonal Lezhë, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Ngjarja paraprake

Trump pohoi se shifrat e të vdekurve shkaku i COVID-19 janë ekzagjeruar, reagon Fauci

Ngjarja e ardhëshme

Kush është muzikanti i talentuar nga Tropoja që është vlerësuar nga Daddy Yankee dhe Bebe Rexha

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian