Aksident në Hasanbeg, vdes sharraxhiu

Një motoçikletë dhe makinë për prerjen e drunjve janë aksidentuar këtë mbrëmje në Hasanbeg të Shkupit, afër shkollës fillore, raporton TV21.

Sharraxhiu ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa motorristi me urgjencë është dërguar në spital.

Policia është në vendngjarje.

 

Ngjarja paraprake

Vdes nga kanceri personi i parë i shëruar nga HIV-i

Ngjarja e ardhëshme

Duka: Do e votoja Ramën nëse do rregullonte ekonominë, nuk e gënjen sërish popullin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian