Aksident në aksin Lezhë-Laç, disa të plagosur, një në gjendje kritike

Shqipëria11 maj 2022

Bilanci i Covid/ Asnjë humbje jete dhe 24 qytetarë të infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 790 testime, kanë rezultuar pozitivë me COVID19 24 qytetarë, në këto bashki:
11 në Tiranë, 4 në Fier, 3 në Sarandë, 2 në Durrës, Elbasan, 1 në Delvinë,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ukrainë: Rusia vazhdon të bombardojë fabrikën e çelikut në Mariupol

Story i radhës

Atletico fiton dhe siguron biletën për në Champions League

Të fundit nga