Aksident me vdekje në Pukë, motori rrëzohet nga ura

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur në mbrëmje.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dedaj të Pukës.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën shtetasi i identifikuar si L. M.

Një motor është rrëzuar mbi një urë këmbësore, në kohën që ishte duke kaluar përroin.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe shërbimi zjarrfikës.

Ngjarja paraprake

Sulm ajror në Siri, humbën jetën 4 persona - mes tyre 2 fëmijë

Ngjarja e ardhëshme

Jo Rimëkëmbje, Rimendim!

të fundit nga