Aksident i rëndë në Strazhë (FOTO)

Pasditën e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Gostivar- Kërçovë, gjegjësisht në afërsi të Strazhës, transmeteton KlanM

Sipas deshmitarëve okular dhe fotografivë thuhet se aksidenti ka ndodhur në mes dy veturave dhe për pasojë janë lënduar disa persona. Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Trajneri i Polonisë: Leva mund të largohet nga Bayerni

Story i radhës

Luftëtarët e dorëzuar të Azovit dërgohen në një qytet ukrainas të kontrolluar nga rusët

Të fundit nga