Aksident i rëndë në Lezhë, “Benz-i” del nga rruga dhe përplaset me murin, dy të lënduar

Shqipëria29 qershor 2022

Vazhdojnë me rritje rastet e reja, 581 të infektuar me Covid gjatë 24 orëve të fundit

Në 24 orët e fundit, janë kryer 1534 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 581 qytetarë, në këto bashki:
329 në Tiranë, 45 në Fier, 23 në Lezhë, 18 në Durrës, nga 13 qytetarë në Kurbin,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nga Beogradi, Lajçak komenton vendimin e Kurtit për targat e letërnjoftimet

Story i radhës

Rama përlotet në fjalimin e tij për vdekjen e Berishës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish