Aksident i rëndë në Kumanovë, përfshihen 3 vetura!

Në rrugën 11 nëntori në Kumanovë, afër shkollës së mesme ekonomike ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku janë përfshirë 3 vetura, raporton TV21.

Për momentin ende nuk ka të dhëna nëse ka të lënduar në këtë aksident.

Policia është në vendngjarje, por ende nuk janë verifikuar dëmet dhe shkaqet e aksidentit.

Ngjarja paraprake

Arif: Rikonstruim i plotë i çerdhes në afërsi të qendrës sportive në Tetovë

Ngjarja e ardhëshme

Eugen Saraçini edhe një mandat në krye të FHK-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian