Aksident i rëndë, humb jetën polici shqiptar

Foto ilustruese

Një zyrtar policie ka vdekur sot rreth orës 12:30 në një aksident në rrugën Mitrovicë–Zveçan.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti.

Ai tha se viktima ka qenë me makinë zyrtare, por ka qenë jashtë detyrës në kohën që është aksidentuar.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pas bashkimit të Borës dhe Donaldit, reagon Olsa

Story i radhës

Doda takon Yuri Kim: Pakt kombëtar për integrimin e Shqipërisë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish