Aksident fatal në “Buzmadh” të Fierit, dy të vdekur e katër të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në fshatin “Buzmadh”, në aksin rrugor Levan-Tepelenë në Fier, ku raportohet për dy persona të vdekur dhe katër të plagosur.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i viktimave dhe të plagosurve, ndërsa bëhet me dije se automjetet ishin të tipit “Zafira” dhe “Ford”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit si edhe identifikimin e personave që janë plagosur dhe kanë ndërruar jetë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Super Kosova, Dardanët ndëshkojnë Irdlandën (VIDEO)

Story i radhës

Lulzim Basha, antiteza e politikës së vjetër

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish