Akar: Kontrollet dhe përgatitjet për sistemin S-400 vazhdojnë siç janë parashikuar

Akar: Kontrollet dhe përgatitjet për sistemin S-400 vazhdojnë siç janë parashikuar.

Akar: (Për sistemin e mbrojtjes ajrore e raketore S-400) Furnizimi, testimi dhe kontrolli i këtij sistemi nuk nënkupton për Turqinë largimin nga NATO.

Akar: Paqja dhe stabiliteti i përhershëm do të sigurohet me tërheqjen e Armenisë nga territoret e pushtuara të Azerbajxhanit... .

Ngjarja paraprake

Ahmeti priti shumë përfaqësues të misioneve të ndryshme në Kosovë për të festuar 75 vjetorin OKB-së

Ngjarja e ardhëshme

25-vjeçarja lë punën si pilote garash për filmat +18: Po fitoj milionat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian