“Ajo tha po!”- Chloe Ferry fejohet me aktorin e famshëm 33 vite më të madh se ajo

Aktori i njohur, Wayne Lineker dhe prezantuesja Chloe Ferry, kanë ndarë me të gjithë lajmin se janë fejuar.

58-vjeçati dhe ylli i “Geordine Shore”, 25 vjeç, pozuan për një foto të bukur të publikuar në Instagram, ku në sy binte unaza prej diamanti në gishtin e Ferry-t, shkruan “Daily Mail”.

25-vjeçarja shkroi krahas fotos: “Po, të dua!”, ndërsa Wayne: “Ajo tha PO! Të dua Chloe Ferry!”.

Image

Shumica e ndjekësve të dyshes pretendojnë se kjo nuk ëhstë e vërtetë dhe se gjithçka është një shaka.

Wayne dhe Chloe krijuan një hoqëri të ngushtë gjatë xhirimeve të serisë më të fundit të “Celebs Go Dating”.

Aktori ka treguar se kurrë më parë nuk është shoqëruar me një femër rreth 30 vite më të vogël se ai.

Image

58-vjeçari ëhstë baba i katër fëmijëve dhe është divorcuar dy herë deri tani.

Wayne tha se familjarët e tij shqetësoheshin shumë për të kur ishte single, sepse “çmendej” dhe dilte shumë. Por tani shprehet se nuk ka më nevojë për këtë lloj mënyre jetese të çmendur që bënte.

Ngjarja paraprake

Arsenali kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Ngjarja e ardhëshme

Dokumenti/ Bamir Topi jep dorëheqjen e parevokueshme nga Fryma e Re Demokratike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian