Ai “e mashtronte”/ Semi: U martova me Bojken që të iknim jashtë!

Semi ka rrëfyer sot se një nga ëndrrat e saj më të mëdha ka qenë të jetonte jashtë vendit!

Kjo madje ka qenë një nga arsyet pse bëri celebrimin me Bojken Lakon.

“E adhuroja të jetoja jashtë, kjo ka qenë dhe një nga arsyet pse bëmë celebrimin, por Boku më mashtronte, duke mos e marrë shumë seriozisht këtë dëshire”-u shpreh ajo.

Ndersa sot Semi tregon se nuk i bën më përshtypje çfarë ka ëndërruar aso kohe!

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Revolucioni i ri

Ngjarja e ardhëshme

Banorët e zhgënjyer nga toka e premtuar në Hade të Re

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian