Ahmeti: Tetova ka qenë dhe do të mbetet vatër e misioneve dhe përparimit të vendit

Tetova jonë ka qenë dhe do vazhdojë të mbetet vatër e misioneve dhe përparimit të vendit. Përkrahja e sotme masovike për Teuta Arifin dhe programin e punës për jetë edhe më cilësore dëshmon se kthim prapa nga rruga e zhvillimit nuk mund të ketë dhe se pas 31 Tetorit do të vazhdojmë rrugën e të arriturave të reja.Ta fuqizojmë Tetovën!Rretho numrin 3!💚🗳3️⃣✅

Ngjarja paraprake

Aspekte shqiptare nga lufta italo-greke

Ngjarja e ardhëshme

Многу лаги кажаа за мене, ама ќе ги победам со 30.000 гласа разлика, вели Арсовска

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian