AHMETI: Pa nënën Shqipëri, UÇK-ja do ta kishte të vështirë të fitonte (VIDEO)

Kemi bërë të gjitha punët për çlirimin e vendit, që nga lëvizjet në të gjithë Evropën dhe në të gjitha hapësirat shqiptare. Pa Shqipërinë do ta kishim shumë vështirë, pa “Nënën Shqipëri” do ta kishim shumë të vështirë të fitonim këtë luftë. Kështu u shpreh kryetari i BDI-së Ali Ahmeti në një intervistë ekskluzive me gazetaren Matilda Mcini në televizionin Ora News.

Linku i emisionit të plotë:

Ngjarja paraprake

“Na duhet ndonjë gjerman në shtëpi”, Iva Tiço: Si më solli partneri në vete pasi u infektova

Ngjarja e ardhëshme

Manastirliu apel qytetarëve, ja mesazhi i saj në ‘Facebook’

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian